Hava Durumu

Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Online Eğitim Verildi

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencilerine kariyer gelişimi ile ilgili online eğitim verildi.

Haber Giriş Tarihi: 17.05.2024 14:01
Haber Güncellenme Tarihi: 17.05.2024 14:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Online Eğitim Verildi

GAÜN Öğr. Gör. Ziya Ersoy tarafından düzenlenen ve İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencileri ile gerçekleştirilen online eğitimde öğrencilere mesleki kariyerleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Eğitim öncesinde öğrencilere uzmanlık sınavına hazırlık için A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Muhammed Nurullah Acar ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Hakan Erdoğan tarafından örnek kitap hediye edildi. Sunumda ise öğrencilere özgeçmiş hazırlama, iş hayatında gerekli olabilecek sertifika ve eğitimler konusunda bilgilendirme yapıldı. Ayrıca mezuniyet sürecinden sonra öğrencilerin yapması gerekenler ile ilgili bilgi verilirken sunum sonrası öğrencilerin soruları da yanıtlandı. 
Öğrencilerin donanımlı bir şekilde mezun olmaları için bu tür etkinliklerin süreceğini belirten Öğr. Gör. Ziya Ersoy, İş Güvenliği Uzmanları Hakan Erdoğan ve Muhammed Nurullah Acar’a öğrencilere böyle bir imkânı sundukları için teşekkür etti.
GAÜN ve Oğuzeli Meslek Yüksekokulu olarak eğitim ve bilgilendirmelere önem verdiklerini ifade eden Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Memet Şahin ise öğrencilerin eğitiminde kariyer gelişim sürecinin önemini vurgulayarak, eğitimlerin ve etkinliklerin sürdürüleceğini belirtti. 
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.