Mehmet Kasapbaşı

Mehmet Kasapbaşı

Mail: [email protected]

En ağır zulüm

Müslümanlar tarihlerinin en ağır zulüm işkence ve  soykırımla  karşı karşıya oldukları günümüzde hergün bir başka İslam beldesinde yeni bir katliam ve yeni bir işgal haberleriyle sarsılıyoruz. En son olarak sırf müslüman oldukları için rabbimiz bir dediklerinden başka suçu ve günahı olmayan mazlum Arakanlı müslüman kardeşlerimiz her türlü zulüm işkence, soykırım yapılmaktadır.

Dünyanın gözleri önünde müslümanlar öldürülmekte, evleri yakılmakta, insanlar çoluk çocuk, yaşlı, kadın demeden yakılmaktadır. Binlerce müslüman öldürüldü, binlercesi zor şartlar altında ölümü göze alarak nehirlerin içinden komşu ülke olan Bangladeş’e göçüyorlar.

İslam coğrafyasının dört bir yanında yaşanan bu zulüm ve katliamlar bir kez daha gösteriyor ki, müslümanların hak, hukuk ve özgürlüklerinin korunması sözde medeni ülkeler olarak kabul edilen Batılı emperyalist devletlere havale edilemez. Kafirlerden veli dost olmaz. Çünkü küfür tek millettir. Zira bu katliamların tümünde  ya bizzat işgalci ya da azmettirici batılı emperyalist haçlı devletleri vardır.

Esasen batının insan hakları savunuculuğunun ne kadar sahte ve ne kadar iki yüzlü olduğunu yakın tarihimizde Bosna’da, Cezayir’de gördük. Bosna savaşında Hollanda askerlerinin gözetiminde işlenen Srebrenica Katliamında gördük. 1990’lı yıllarda Cezayir’de işlenen Selamet Partisi sandıklardan birinci çıkmasına ragmen batı tarafından destekli darbe yapıldı.

Halbuki batı için demokrasi Mekke Müşriklerinin helvadan yaptıkları bir put mesabesindedir. Onu ihtiyaç duyduklarında hiç tereddüt etmeden yiyorlardı. Nitekim ABD ve Batı birçok islam ülkesini oralara sözde demokrasi getirmek için işgal ederken, Mısır’da büyük bir farkla seçimleri kazanarak Cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi, İsraile ve batılıların çıkarlarına hizmet etmediği için başda ABD – AB’nin desteğiyle darbe yapılmış binlerce masum müslümanlar tankların altında öldürülmüştür.

Irak’a demokrasi getirmek bahanesiyle ABD ve batılı koalisyon güçler 2 milyon müslüman Irak halkını öldürdüler, binlerce müslüman kadınlara tecavüz ettiler. Libya’da , Suriye’de, Yemen’de aynı katliamlar devam edilmekte memleketler parçalanmaktadır.

Saadet Partisi olarak iktidara sesleniyoruz, İslam iş birliğinin dönem başkanısınız. İslam İşbirliği Ankara’da toplayın. Acil olarak tavır alın, zalimler ancak güçten anlar. İslam Birliği’ni kurun, D – 8 ayağa kaldırın, D-60 geçin. Domuzdan post gavurdan dost olmaz. 15 seneden beri AB peşinden koşacağınıza İslam Birliği’ni kursanızdı İslam Ülkeleri parçalanmaz milyonlarca müslümanlar ölmezdi.

 

Mehmet Kasapbaşı

Saadet Partisi Eski GİK Üyesi ve Kilis İl Sorumlusu

Facebook Yorum

Yorum Yazın