Furkan Çengel

Furkan Çengel

Mail: [email protected]

HA GAYRET AVRUPA…

 

90 dakika bittiğinde hep şunu yazarız. G.Antep hak etti mi sonuna kadar. F.Bahçe 1 puan çıkarır mıydı? Tesadüfen olurdu. Ama maçı kazanmayı G.Antep hak etti. Neden? 2-1'den sonra defans yaptılar rakibe boş alan bırakmadılar. Aslında buna gerek yoktu orta alana kadar çıkıp F.Bahçe'ye hasar bırakabilirlerdi.

 

Maç günü herkesin gördüğü gibi Gaziante FK’lı oyuncular yere sağlam bastı. İkili mücadelelerde güçlülerdi. Karşıdaki takım F.Bahçe olmasaydı skor çok daha farklı olurdu. F.Bahçe'den biraz çekindiler ikinci yarıda.

 

Buna rağmen Gaziantep FK, herkese averaj takımı olmadğını göstermekle beraber Fenerbahçe karşısında alınan 3 puan aslında gerçek anlamda 6 puan oldu. Bu galibiyet ile beraber geçen sezonun rövanşını almış oldular.

 

Fenerbahçe maçında alınan galibiyet ile beraber Süper Lig'de 11 maçlık, evinde de 13 maçlık yenilmezlik serisi yakalayan Gaziantep Futbol Kulübü, performansıyla taraftarını sevindiriyor.

 

Bu başarısı ile adını fazlasıyla duyuran Gaziantep FK, şuan da ki konumuna bakılırsa bu sezon avrupa ligine adını yazdıracak gibi…

Facebook Yorum

Yorum Yazın