Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

KINA YAKIN

başladığından bu yana her türlü soruna rağmen iyi bir ivme yakalayarak üst sıralarda yer bulan Gaziantep FK  nihayet her kesimin el ele vererek on beş hafta sonra hem mağlubiyet aldı hem de takım içerisinde sorun yaşamaya başlayarak tüm mihraklara ortam vermiş oldu .

Tabi ki bu olaylarda ki en büyük sorumlu, kulüp başkanı ve teknik direktör olarak ön plana çıkmıştır. Kulüp başkanımız sayın Büyükekşi bana göre bu konuyu en azından medya önünde tartışma konusu yapmadan halledebilirdi. Kendini ve kulübü zor durumda bıraktığına inanıyorum .

Eğer bir sorun varsa ve anlaşma olmuyorsa bunu konuşma odasında bırakıp yeni arayışlar yapılabilirdi. Ama yönetim de talihsiz bir olay olarak yorumlayacağım, ekranları her fırsatta çok iyi kullanabilen bir kişi karşısında ( Sumudica) kendilerini ve takımı zor bir deplasman öncesinde çok sıkıntılı bir duruma sokarak mağlubiyetin kurucusu olmuşlardır.

Son maçlarda alınan galibiyetler ve buna bağlı olarak hem futbolcuların hem de teknik ekibin ister istemez bir sözleşme ve kontrat yenileme talepleri bir anda sorun olarak baş göstermiş oldu . Sanki bu gidişat için fırsat kovalayan teknik direktörümüz Sumudica, yine güzel bir şov yaparak tüm sıkıntıları gözler önüne sermiş oldu . Takımın durumu ne olursa olsun bugün itibarı ile yönetim sezon sonun beklemeden yeni bir teknik ekiple anlaşarak Sumudica 'yla yollarını ayırmalıdır.  Yoksa belirli bir düzene oturmuş olan takım da ilerleyen haftalarda bu olayın etkisinde kalarak zorluklar yaşayabilir.

        Nihayet takımımızı mağlubiyetle tanıştırdılar.  Bu mağlubiyeti kimse zannetmesin ki  Sivasspor öyle çatır çatır top oynayıp da kazandı. Çünkü Gaziantep FK''nın en büyük rakibi birincisi kendisi daha sonra ise MHK ve TFF gelmektedir. Neredeyse hemen her maçımızda bazen birbirine çok benzeyen pozisyonları rakibe gelince aleyhimize, bize gelince görmezlikten gelerek nihayet mağlup etmeyi başardılar .

KINA YAKIN emi…

Artık nerenize olursa. Yeter bi çekin elinizi üzerimizden .

Takım kendi içindeki  problemleri  hallettiği takdirde eminiz ki yine bir seri yakalayarak lige damga vurmaya devam edecektir .

Facebook Yorum

Yorum Yazın