Hava Durumu

Çetin Ve Tahmazoğlu’na Kilis’te Yoğun İlgi

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu komşu il Kilis’te AK Parti Kilis adaylarına destek amaçlı yaptıkları seçim çalışmalarında yoğun ilgiyle karşılandılar.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 10:06
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 10:06
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
Çetin Ve Tahmazoğlu’na Kilis’te Yoğun İlgi

Kilis’in nüfusu kadar Kilis’linin ikamet ettiği Gaziantep’te, 31 Mart seçimleri için çalışmalarına hız veren AK Parti Gaziantep teşkilatı bu kapsamda İl Başkanı Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile Kilis’e çıkarma yaparak çalışmalara katıldı.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve il-ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Kilis Valisi Tahir Şahin’in yanında, merkezde esnaf ziyareti ile Kilis’in Elbeyli ve Polateli ilçelerine ziyaretler gerçekleştirdi.
130 bine yakın Kilisli’nin çoğunluğunun Şahinbey’de olmak üzere Gaziantep’te ikamet ettiğini belirten AK Parti Gaziantep İl Başkanı Başkan Murat Çetin, sınır şehri Kilis’in politik ve stratejik olmak üzere her anlamda önemli bir şehir olduğunu söyledi.

“Desteğimiz Tamdır” 

Elbeyli ve Polateli ilçelerinde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, “Kilis bizim gözbebeğimiz, gözümüzün nuru. Gazi şehrimizde ikamet eden 130 bin Kilisli kardeşimiz ile beraber yol yürüyor, yaşam sürüyoruz. Biz onlardan razıyız, bugün de buraya gelerek yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Benimle aynı gün göreve gelen Kilis İl Başkanım Serhan Diyarbakırlı kardeşimin canla başla çalıştığını biliyor, takdir ediyorum. Gaziantep’te 10’da 10 hedefimiz, Kilis ilimiz için de aynıdır. Elbeyli, Polateli, Musabeyli ve merkez olmak üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına 4’de 4 yaparak alnımızın akıyla çıkacağız inşallah. Kilis Belediye Başkan Adayı Reşit Polat, Elbeyli Belediye Başkan Adayı İsmail Kördeve, Polateli Belediye Başkan Adayı Metin Polat’a desteklerimiz tamdır” açıklamalarında bulundu. 

“Polateli Sanayinin Merkezi Olacak” 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise, “Şahinbey’in nüfus yoğunluğunu oluşturan illerden birisi de Kilis. Kilisli hemşerilerimiz ile birlikte, Şahinbey olarak biz çok güçlüyüz. 31 Mart seçimlerinde de Kilisli hemşerilerimize olan desteğimiz tamdır. Kilis Belediye Başkan Adayı Reşit Polat, Elbeyli Belediye Başkan Adayı İsmail Kördeve, Polateli Belediye Başkan Adayı Metin Polat’ın yeni dönemde gerçekleştireceği projelere de inanıyor, destekliyoruz. Şahinbey-Polateli OSB ile kardeş ilçemiz Polateli; sanayinin, tarımın, ulaşımın merkezi olacak” şeklinde konuştu. 

“Teşekkürlerimi Sunuyorum” 

Kilis İl Başkanı Serhan Diyarbakırlı, “AK Parti Gaziantep İl Başkanımız Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu bizleri Allah’ın izniyle 31 Mart’ta zafere ulaştıracak” dedi. 

“4’de 4 Yapacağız”

Kilis Belediye Başkan Adayı Reşit Polat, “AK Parti Gaziantep İl Başkanımız Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ziyaretleri ve destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kilis’imiz ilçeleri ile belediyecilikte zirve yapacak. Bizler de Kilis’te 4’de 4 yapacağız inşallah” diye konuştu. 
Kilis Valisi Tahir Şahin ise, “Nazik ziyaretleri adına AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum, ayaklarına sağlık” dedi.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.