Hava Durumu

NTO Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Haber Giriş Tarihi: 08.04.2024 17:11
Haber Güncellenme Tarihi: 08.04.2024 17:11
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
NTO Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı


NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt yayımladıkları mesajda, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı geride bırakmaya hazırlanırken, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz.” dediler.

Ramazan Bayramı’nın dostluğun, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekişmesine vesile olmasını dileyen NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “ Bayramlar sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğun paylaşılarak çoğaldığı müstesna günlerdendir. Bu özellikleri ile insan olmanın yüceliğiyle birleşen bayram sevinçlerimiz geleceğe yönelik umutlarımızı yeşertmekte, birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmektedir. Bayramlarda önce en yakınlarımızdan başlayarak; akraba, komşu, yoksul ve ihtiyaç sahibi insanları ziyaret ederek çocuklarımızı sevindirmeli ve mutluluklarına ortak olarak bayram gününde onların gönüllerini almalıyız. Ülkemizin refah içinde olması ve hedeflerine ulaşması ancak birlik ve beraberlikten geçmektedir. Birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız hiçbir engel bulunmamaktadır. Ramazan ayı, birlik ve beraberlik içinde bir millet olmamız için bizlere ayrı bir fırsat sunmaktadır. Bayram ile birlikte coğrafyamızda ve tüm dünyamızda yeni bir sürecin başlamasına, gözyaşı, kan ve şiddetin durmasına, tüm İslam âleminin barış, birlik ve huz

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.