Hava Durumu

Sözde Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Yazının Giriş Tarihi: 15.01.2024 09:46
Yazının Güncellenme Tarihi: 15.01.2024 09:46

Ateş düştüğü yeri yakıyor. Dul, yetim ve yüreği yanan analar ile ölen babayı kimse görmüyor. Bir dakikalık saygı duruşu ve mesajlar ile şehit evinde taziyeler sonrası her şey unutuluyor. Ya geriye kalanlar ne oldu diyen var mı? 
Ayrıca şu an emekli komutanların açıklamaları ile askerin neden önlemi alınmıyor. En azından tampon bölge oluşturulup, tampon bölgeye mayınlar döşenerek, askerin ani saldırıya karşı önlem alması gerekmez mi?
Ayrıca her tarafta üstleri bulunan ABD teröristlere her türlü eğitimi verip son sistem silahları vererek ülkemize karşı kullanıyorsa, bu üstler neden kapatılmıyor?
Aslında şu an bile suni depremleri yaratan da ABD’dir. Halk bunun bilincine varmış ama, siyasiler varamıyor. Kötülüğün anası da babası da ABD ve İngiltere’dir. 
Kendi çıkarları ve yaşantıları için kan dökerler. Bugün ülkemizde öyle bir zihniyet yetişti ki ben demekle yetinenler, menfaatlerini ön plana çıkaranlar. Gelin toplum halk bizler demeyi öğrenin. İşte bugün bunları dile getiremeyen TBMM. Halktan biri öz Gaziantepli olarak çağırın beni meclise bakın neler konuşacağım. Bugün Suriye’yi görüyorsunuz. Halkı vatan arıyor. Vatansız insanın dünya malı olsa ne yazar. Mezara giderken beş metre kahke bezinden başka götüren var mı?

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.