Hava Durumu

VATANA İHANET

Yazının Giriş Tarihi: 02.10.2014 16:24
Yazının Güncellenme Tarihi: 02.10.2014 16:24

Bu gün ülkeyi olası bir savaşa sokma veya ülkede bazı güçlerin savaş çılgınlığı için topraklarımızda konuşlandırılması, aslında bir savaş suçu ve vatana ihanettir. Çünkü bu güne kadar PKK, haricinde ülkemize halkımıza kurşun sıkan olmamış, hiç bir ülkeyle de sorunumuz yoktu.

Sırf bir inat uğruna ülkeyi bütün dost geçinip, ticari anlaşmalar yaparak, ekonomiye katkı sunduğu gibi binlerce insanımız oralarda çalışıp, ticaret yaparken, Arap baharı adı altında bazı güçlerin oyununa gelerek ülkeyi şu anki içinde bulunduğu duruma düşürmekte, vatana ihanetin bir parçasıdır.

Bu gün bazı güçler savaşacak diye onlara meydan ve destek verenlerin, ülke askerini savaşın içine sokmaya da hakları yoktur. Çünkü Arap baharına Türk kanı karışmamalı. Ancak ülkenin ve sınırların güvenliği için her türlü önlemin alınması şarttır.

Türk halkı, Osmanlı zamanında, Ortadoğu’da, İngiliz, Fransız ile işgal güçlerine yataklık yapanlar.  Osmanlının çöküşü ve askerini katledenler, için yeniden askerimiz can vermemeli. Bu halk geçmişin acısını çok çekti. Şimdi de hiç yoktan savaş oyunlarının içinde yer almamalı, bu askeri savaşın içine sokanlarda yarın vatana ihanetten, vicdan azabı çekerler.

Neyse, birileri Mübarek Kurban bayramı öncesi aklını başına toplayarak halkın bayramını zehir etmesinler.

Bütün insanlarımızın, barış, ve mutluluk içinde bayram geçirmeleri dileklerimle,bayramlarını canı gönülden kutlarım.

Gaziantep’in Ecevit’i.

 

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.