Hava Durumu

DAHA NE YAPILMALIYDI?

Yazının Giriş Tarihi: 12.01.2023 09:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.01.2023 09:00

Tertemiz borçsuz bir kulüp teslim edildi.

Destek desen her yerden var.

Yahu Cevdet Akınal bey, dikkat edelim “başkan, başkanım vb” demiyorum.  Çünkü başkanlığın en rahat en kolay yapılacak bir kulüpte nasıl olur da bu kadar batırırsın?

Hadi bir şeyleri yürütemedin, anladık. Bırakacağım dediğinde yine destek olundu ve devam kararı alındı. O kadar şehre hizmet etme adındaki duygu dolu sözlerinle söylediklerinin hükmü 19 günlük için miydi?

Kimse bize destek olmadı diye bir sitem ediyor olamazsın.

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in kulüp için yaptıklarını biliyoruz.

Her maça 3000 bilet, 100 bin kişiye passo, hali hazırda kullanılan tesis (belediyeye ait ve ücretsiz kullanım hakkı), her maça taraftarı stada götürmek için otobüs desteği, maçlardan dolayı Gaziray’ın ücretsiz kullanım süresinin şubata kadar uzatılması, bırakacağın zaman bırakmaman için yapılan destekler… tabi bunlar bizim bildiklerimiz, kim bilir daha bilmediğimiz neler var. Üstelik destek olması için de diğer kurum kuruluşları da devreye sokarak fayda sağlanmış. Hangi şehrin belediyesi bu kadar destek olmuş?  

Cevdet BEY, acaba sizin için daha ne yapabilirler ya da ne yapılsın istiyorsun? O kadar kötü yönetimine rağmen başkan olarak kalman istenilmiş. Birazcık vefa gösterip sezonunu tamamlayamamış olman büyük ayıptır.

Son olarak şunu da eklemek isterim. Belli ki Gazianteplilik ruhunu bilmiyorsun. Şu kadarını söyleyeyim, Antep savunmasında yıllardır komşuluk edip, ekmeğini paylaştıkları Ermenilerin hainliğinden dolayı küsmüş, onlarla her şeyini koparmış ataların şehriyiz. Emin ol bu şehir senin bu ayıbını unutmayacak, adını kara bir leke olarak tarihe yazacaktır.

Umarım Erol Bulutta bir an önce gider ve şehri bir heyecan gelir...        

          

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.