Hava Durumu

HER ŞEY AYNI…

Yazının Giriş Tarihi: 03.01.2023 08:56
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.01.2023 08:56

Her şey o kadar aynı ki. Yönetim, hoca, oyuncular, takımın hali, bizim yazdıklarımız… Her şey aynı. Biz sürekli olarak aynı şeylerden yakınıyoruz, ama yakınmakla kalıyoruz. Birileri sadece kendini kandırıyor; ama biz sitem etmekten, yakınmaktan vazgeçmeyeceğiz. Çünkü bizler bu şehrin gerçekten iyi olmasını, iyi bir yerlere gelmesini isteyenleriz.

Şimdi Beşiktaş maçına aldananlar, Giresunspor maçıyla ne düşünüyorlar? Ben söyleyeyim. Yine kendilerini kandırıyorlar… Daha da kötüsü kandırmaya devam edecekler…

 Bir kere şu bir gerçek ki Erol Bulut’u şehir istemiyor. Zaten taraftarların tribüne gelmemesinin en büyük sebeplerinden birisi de bu. Erol Hocayı isteyen kimler onu da anlamıyorum. Lakin şu bir gerçek ki şehir bu adamı istemiyor. Şimdi akıllarda şöyle bir soru vardır. “Erol hoca bu kadroyla ne yapsın” hem fikiriz. Zaten bu kadroyla bir şeyler yapacak hoca kaliteli hocadır. Benim burada Erol hocaya sitemim şudur. Hoca yönetimle oturacak, tabiri caizse elini masaya vurup, oyuncu isteyecek.  Eğer hoca oyuncu istemiyorsa demek ki olanı kabul ediyor. Yönetim de sesi çıkmayan hocayı görünce işine geleceği için sesini çıkarmıyor. Durum böyle olunca da takımın bu durumda olmasından dolayı Erol Bulut’u rahatlıkla suçlarım.

Bir de işin başka tarafı var. Erol Bulut kendi kariyerini hiç sayarak olana razı oluyor. Takım küme düşmüş, küme mücadelesi veriyor falan umur etmiyor. Parasını alır keyfine bakar. Yönetim de tazminat vermek istemez, hoca da tazminattan vazgeçemez, olan da takıma olur, sonra iş işten geçince bir tane suçlu bulunur.  İhaleyi ona bırakırlar. Şehir ve taraftar ise kimsenin umurunda olmaz. Herkes keyfine bakar, biz söylediklerimizle kalırız, taraftarda zaten alışmış böyle yok sayılmaya ve her şey yeniden başa döner. Ee o zaman ne anladık bu işten?

 Bir de ara transfer dönemine değinelim. Transfer dönemi 12 Ocakt’a başlıyor. Takımda maddi sıkıntılar da var. Acaba nasıl bir kaynak oluşacak? Gelecek oyuncular sırf transfer olsun diye mi yoksa gerçekten verimli oyuncular mı olacak? Bunu o zaman göreceğiz. Ama şöyle bir tehlike ile karşı karşıyayız. Oyuncular alınacak, takıma motive olacak falan derken en kötü bir ay zaman var. O zamana kadar ise en az beş maç oynanacak. Eğer ki takımda olası bir silkelenme olmazsa o zaman bakın görün. Vay Gaziantep FK’nın haline… Benden yine söylemesi…

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.