Hava Durumu

“İhracatta Sınırları Aş Eğitimi”

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü ile Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB)  iş birliğiyle öğrencilerin bilgi birikimlerini arttırmak, geliştirmek ve mezuniyet sonrasına hazırlamak amacıyla “İhracatta Sınırları Aş” eğitimi verildi.

Haber Giriş Tarihi: 06.06.2024 13:49
Haber Güncellenme Tarihi: 06.06.2024 15:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
“İhracatta Sınırları Aş Eğitimi”

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Akbank ve İnova Akademi iş birliğiyle içeriğinin hazırlandığı eğitim kapsamında; Dış Ticarette Teslim Şekilleri, Dış Ticarette Ödeme Şekilleri, Dış Ticaret Finansmanı, İngilizce Yazışma Teknikleri, E-Ticaret ve Yeşil Dönüşüm başlıklarında iki gün yüz yüze, iki gün online platform üzerinden olmak üzere toplam dört günlük eğitim verildi. Eğitimlerin sonunda öğrencilere katılım belgesi verildi.

Ayrıca, TİM WİNGS çatısı altında yeni açılımlar sağlamak için kadın girişimciler öncelikli olmak üzere ihracatçı, potansiyel ihracatçı ve girişimcilere yönelik bu eğitimlerde girişimci kadınlar ile öğrencilerin bir araya gelme fırsatı oluştu.

Eğitimin planlanması, organizasyonu ve yürütülmesinde GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları; Öğr. Gör. Hasan Saçıkara, Öğr. Gör. Dr. Ayça Pekmez Bahçeci, Öğr. Gör. Ahmet Köprübaşı, Dr. Öğr. Üyesi Erhan Durur ve GAİB Eğitim ve Ekonomik Araştırmalar Şubesi Şube Müdürü Ramazan Torun tarafından katkı ve destek sağlandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.