Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hastanesi Yönetimi tarafından, hastanede tedavi gören çocuklara oyuncak hediye edildi.
GAÜN Çocuk Hastanesi bünyesinde tedavi gören çocukları ziyaret eden Hastane Yönetimi, hastane bünyesinde tedavi gören çocuklara geçmiş olsun temennisinde bulunarak Ramazan Bayramı öncesi çocuklara oyuncak dağıttı.
Hastane Başhekimi Prof. Dr. Şevki Hakan Eren ve hastane yönetimi tedavi gören çocuklara hediyelerini iletirken, çocukların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi alıp, ailelerine geçmiş olsun dileklerini sundu.
Hediyeler için hastane yönetimine teşekkürlerini sunan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Çocuklara Bayram Ziyareti
GAÜN Yönetiminden Hastanede Tedavi Gören
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hastanesi Yönetimi tarafından, hastanede tedavi gören çocuklara oyuncak hediye edildi.
GAÜN Çocuk Hastanesi bünyesinde tedavi gören çocukları ziyaret eden Hastane Yönetimi, hastane bünyesinde tedavi gören çocuklara geçmiş olsun temennisinde bulunarak Ramazan Bayramı öncesi çocuklara oyuncak dağıttı.
Hastane Başhekimi Prof. Dr. Şevki Hakan Eren ve hastane yönetimi tedavi gören çocuklara hediyelerini iletirken, çocukların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi alıp, ailelerine geçmiş olsun dileklerini sundu.
Hediyeler için hastane yönetimine teşekkürlerini sunan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.
En Çok Okunan Haberler