Hava Durumu

HÜDA PAR’ın Belediye Başkan Adayları Sahadan Ayrılmıyor

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelip destek istiyor.

Haber Giriş Tarihi: 08.03.2024 10:16
Haber Güncellenme Tarihi: 08.03.2024 10:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
HÜDA PAR’ın Belediye Başkan Adayları Sahadan Ayrılmıyor

31 Martta gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam eden HÜDA PARın Belediye Başkan Adayları, vatandaşlardan yerel seçimde Bu Sefer HÜDA PAR demesini istiyor.
HÜDA PAR Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu’nun de selamlarını vatandaşlara ileten adaylar, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmiyorlar.
31 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine kendi logo ve adaylarıyla katılacak olan HÜDA PAR, Gaziantep Büyükşehir Belediye ve ilçe belediye başkan adayları ile tam  kadro sahada çalışmalarını sürdürüyorlar.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı seçim çalışmalarını hızlandırırken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Adil Kök, Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kenan Yüksek, Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar, Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar, Nurdağı Belediye Başkan Adayı Sait Cihangir, Araban Belediye Başkan Adayı Ahmet Görgel ve İslahiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, seçim bölgelerinde halkı ve esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, yerel seçim çalışmalarına başladıkları günden itibaren halktan yoğun teveccüh görüyorlar.
Hem kent merkezinde hem de ilçelerde Gaziantep halkının tamamına dokunmaya çalışmak için dur durak bilmeyen HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları, sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başlayıp akşamın ilerleyen saatlerine kadar sahadan ayrılmıyorlar.


Gaziantep ve ilçeleri için yapacakları projeleri vatandaşlar ile paylaşan HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları esnaf ziyaretlerinde, ev veya site toplantılarında yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılaşıyorlar.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, HÜDA PARa olan teveccühün arttığını söyledi.
Aday olarak gösterilmelerinin ardından daha yoğun olarak sahaya indiklerini ve sık sık
vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Erat, "Gaziantep'te her yaştan vatandaşımızla ve her kesimle bir araya gelerek gönül köprümüzü kuruyoruz. Vatandaşlarımızın, esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin ve daha birçok kurumumuzun yönetimini ziyaret ederek fikirlerini ve önerilerini alıp projelerimizi anlatıyoruz dedi.
Gün boyu ev, esnaf, STK ve oda ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istediklerini ifade eden Erat, Gaziantepli  hemşerilerimizle sokakta, evde, dükkanda sürekli bir araya geliyoruz.
Vatandaşlarımızın sorun, sıkıntı, talep ve önerilerini dinliyoruz. Milletimizin derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz milletimizin dertlerini dinleyip çözüm üretmek her zaman önceliğimiz olacaktır şeklinde konuştu.
Erat, Gaziantepin her mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli. Şehrimizin en ücra köşesindeki hemşerilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için kapı kapı dolaşıyor çalışmalarımızı ve partimizin projelerini ve yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Gittiğimiz her yerde halkımızın bizlere ve partimize gösterdiği ilgi sayesinde gönüllere giriyoruz ve vatandaşlarımızın dertleriyle yakından ilgileniyoruz. İnşallah halkımızın takdiri ile seçilirsek, gece gündüz demeden halkımız için, Gaziantep için çalışacağız. Çünkü biz Gaziantepi ve milletimizi seviyoruz. İnşallah Gaziantepi HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracağız.
Rantın, rüşvetin, yolsuzluğun olmadığı belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız. Halkımızı bu sefer HÜDA PAR demeye davet ediyoruz diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.