Hava Durumu

Prof. Dr. Güler Ve Doç. Dr. Bilgin Hatem’de

Hekim kadrosu ve branşlar konusunda her geçen gün güçlenmeye devam eden Özel Hatem Hastanesi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mete Güler ve Doç. Dr. Burak Bilgin’i bünyesine kattı.

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2023 09:18
Haber Güncellenme Tarihi: 24.08.2023 09:56
https://www.gazeteekspres.com/
Prof. Dr. Güler Ve Doç. Dr. Bilgin Hatem’de

Hatem Göz Kliniğinde ekip ruhu ile hizmet verecek olan Prof. Dr. Mete Güler ve Doç. Dr. Burak Bilgin’in ‘Retina Hastalıkları ve Retina Cerrahisi, Katarakt - Akıllı Mercek Cerrahisi, Glokom Tanı ve Cerrahisi , Sarı Nokta Hastalığı Teşhis ve Tedavi , Keratokonus Teşhis ve Tedavisi  , Diyabetik Retinopati (Şeker Hastalığı) , Pediatrik Oftalmoloji, Şaşılık Cerrahisi , Gözyaşı Yolları Hastalıkları ve Cerrahisi , Kornea Hastalıkları ve Tedavisi , Prematüre Retinoplasti Tanı ve Tedavisi , Retina Lazer Uygulamaları , Oküloplasti Cerrahisi (Alt ve Üst Kapak Göz Çevresi Estetiği) ve Botoks Uygulamaları tıbbi ilgi ve uzmanlık alanları arasında yer almaktadır.

Prof. Dr. Mete GÜLER

Prof. Dr. Mete Güler, 1979 yılında Elazığ’da dünyaya geldi. 2003 yılında Fırat üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Mete Güler, 2008 yılında Fırat Üniversitesi Cerrahi Tıp Bölümü Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamladı.  2011 yılında Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda yardımcı doçent oldu. Doçentliğini 2015 yılında alan Prof.Dr. Güler, 2020 yılında ise profesör oldu.

Birçok başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Mete Güler, ulusal ve uluslararası çok sayıda kongreye katılmıştır. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri olan Prof. Dr. Güler’in uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında (proceedings) basılan bildirileri, yazılan ulusal/uluslararası kitaplar veya kitaplardaki bölümlerde yer verilen yazıları, ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri, ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildirileri de yer almaktadır.

Doç. Dr. Burak Bilgin

Doç. Dr. Burak Bilgin, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.  2007 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Doç. Dr. Bilgin, 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını tamamladı. 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde yarımcı doçentliğini alan Doç. Dr. Bilgin, 2020 yılında ise doçent oldu.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Doç. Dr. Burak Bilgin, ulusal ve uluslararası çok sayıda kongreye katılmıştır. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri olan Doç. Dr. Bilgin’in, uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında (Proceedings) basılan bildirileri , ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri , ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildirileri , uluslararası yayınevleri tarafından yayımlanmış kitap bölüm yazarlığı da yer alıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.