Hava Durumu

“Biz, vatandaşımızın emrinizdeyiz”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül ile birlikte Aktoprak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 02.05.2023 13:55
Haber Güncellenme Tarihi: 02.05.2023 13:55
https://www.gazeteekspres.com/
“Biz, vatandaşımızın emrinizdeyiz”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül ile birlikte Aktoprak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Coşkunun zirveye ulaştığı buluşmada konuşan Başkan Fadıloğlu, “Biz, vatandaşımızın emrinizdeyiz. Allah'a şükür 21 yıl önce vermiş olduğunuz emaneti layıkıyla yukarıya çıkartmaya ekip olarak gayret gösteriyoruz” dedi.

HER ALANDA ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPTIK

Programda konuşan Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül, şu sözleri kullandı:

“Aktoprak, 14 Mayıs'ta yeni bir zaferin müjdesini şimdiden veriyor. Allah, sizden razı olsun. Sağ olun, var olun. Türkiye'de her zaman her alanda 20 yıl Türkiye'yi geliştiren, büyüten, kalkındıran, başımızda Cumhurbaşkanımız var. Sizler her zaman AK Parti'ye destek verdiniz, Cumhurbaşkanımıza destek verdiniz ve Türkiye'yi Cumhurbaşkanımız da 3 kat büyüttü. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, adalette her alanda çok önemli işler yaptık. Şimdi 14 Mayıs'ta yeni bir destanla Türkiye Yüzyılını hep beraber kuracağız. İstiklale devam diyeceğiz. Huzura devam diyeceğiz. Büyük Türkiye'ye devam edeceğiz inşallah. Türkiye'de, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde proje ürettik. Türkiye'yi büyütüp, kalkındırmaya, ekonomimizi, ekmeğimizi, özgürlüğü arttırmaya çalıştık. Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi hep güçlendirdik ve daha yapacak çok işimiz var. Bunları da hep beraber yapacağız. Elbette hepimizin eksiği var. Ama şimdi darılma zamanı değil. Şimdi sarılma zamanı. Yeni dönemde inşallah Türkiye'yi daha da geliştireceğiz. Ekonomimizi artıracağız. Ekmeğimizi büyüteceğiz. Refahı artıracağız. İşsiz kimse kalmayacak. Gençlerimizin yanında olacağız devlet olarak. Aktoprak’ın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Milletvekili adaylarımız, Şehitkamil Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ile başımızda Recep Tayyip Erdoğan ile sizin bütün sorularınızı önümüzdeki dönemde de yine çözme kararlılığındayız.”

BUGÜNKÜ COŞKU DA BUNUN HABERCİSİDİR

Programda konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Aktoprak, 14 Mayıs'a hazır ve lazım. Biz, vatandaşımızın emrinizdeyiz. Allah'a şükür 21 yıl önce vermiş olduğunuz emaneti layıkıyla yukarıya çıkartmaya ekip olarak gayret gösteriyoruz. Bugün yerel yönetimlerde Gaziantep'te yapılan hizmetlerin ana mimarları Ankara'da başta Önceki

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.