Hava Durumu

Evlilikte En Bencil Burç Hangisi..? 

Evliliği sürdürmek göründüğü kadar kolay değil. Bir çifti ömür boyu bir arada tutmak bağlılık, bağışlama, sıkı çalışma, saygı ve çok fazla anlayış gerektirir.

Haber Giriş Tarihi: 15.11.2023 23:28
Haber Güncellenme Tarihi: 15.11.2023 23:28
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazeteekspres.com/
Evlilikte En Bencil Burç Hangisi..? 

 Evliliğinizi sürdürmek göründüğü kadar kolay değil. Bir çifti ömür boyu bir arada tutmak bağlılık, bağışlama, sıkı çalışma, saygı ve çok fazla anlayış gerektirir. Ancak bazı insanlar partnerleriyle birlikteyken bile son derece bencil olmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Bu alışkanlıkları evliliklerine de yansıtırlar.Evliliklerinde sadece kendilerini düşünerek hareket ederler, partnerlerinin ihtiyaçlarına odaklanmazlar ve kendi ihtiyaçlarını ön planda tutarlar. En bencil burç hangisi? Bu sorunun cevabını arıyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun. Birbirini seven çift, hayatlarını paylaşmak için evlenmeye karar veriyor.Ancak  sorunsuz bir evliliği sürdürmek kolay değildir. 
 İletişim zor olabilir, özellikle partner bencilce davrandığında. Astrolojide bencil davranışlarıyla öne çıkan burçlar. 


 Koç Burcu
 Koç burcu olanlar kendi ihtiyaçları söz konusu olduğunda bencil ve kaba davranışlar gösterebilir. Partnerlerinin ne istediğini düşünmezler, bunun yerine kendi benliklerine odaklanmaya devam ederler. Bencil yapıları, iyi bir evlilik olasılığını tamamen ortadan kaldırır. 
 Boğa Burcu
 Boğa burçlarına göre dünya sadece ilişkileri ve profesyonel yaşamları etrafında dönüyor.İşleriyle çok meşguller ve bazen partnerlerinin onları evde beklediğini bile unutuyorlar!  Toplantıları kaçırıyorlar, hatta partnerlerini küçümsüyorlar. Boğa burcunun bu tutumu ilişkilerin ve evliliklerin sorunsuz yürümesini zorlaştırır. 
Aslan Burcu
 Dikkat çekerken başarılı olursunuz. İlgi odağı olmak isterler ve partnerlerinin onları uzaklaştırmasına dayanamazlar.Aslanlar bazen tavırlarından dolayı partnerlerinin kendilerini kötü hissetmelerine neden olabilirler. Aslan insanı evliliklerinde sadece  ne kadar sevildiğine odaklanır. Sevgilerini göstermekte zorlanırlar. 
 Akrep Burcu
 Kontrol ihtiyaçları  o kadar büyüktür ki ilişkilerini tamamen yok eder. Damarlarında akan gücü hissetmek isterler ve bundan çok hoşlanırlar.Partnerlerinin nasıl hissedebileceğini bir an bile düşünmüyorlar. Akrepler evliliklerini kendi istekleri doğrultusunda şekillendirmeye çalışırlar. 


 Kova  Burcu
 Kova evlilikte zor kararlar verir. Kova burcu erkeği evlenmeye ve evlenmeye karar verdiğinde, zihinsel ve duygusal olarak eşlerini de aynı şeyi yapması için yönlendirirler. Bencillikleri zaman zaman açıkça görülse de çoğu zaman bunu inkar ederler.
 İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak ve Balık evlilikte kendilerinden çok eşlerini düşünürler, eşlerine karşı nazik, arkadaş canlısı ve çok şefkatlidirler. İhtiyaçlarına odaklanırlar ve hatta onları önceliklendirirler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.