Hava Durumu

Melek Kartları Nedir?

Melek kartları, hayat erjimize yol gösterir. Dileklerimizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda enerjimizle seçtiğimiz kart gün içerisindeki duygu karmaşıklığımıza cevaplar verir. Tarot falları arasında tercih edilen bir diğer fal olan melek kartı ne işe yarar? İşte melek kartlarıyla ilgili detaylar haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 04.09.2023 17:30
Haber Güncellenme Tarihi: 04.09.2023 17:37
https://www.gazeteekspres.com/
Melek Kartları Nedir?

Tarot falları ve burç yorumlarının yanı sıra daha çok merak edilmeye başlanan melek kartları, yaşamımızda karar verilmesi  gereken durumlarda, kafamızdaki sorunlara yol gösterir. Melek kartı terapisi, Evrenin en saf enerjisiyle şifalanma, farkındalık, sevgi yolunu seçme, boyutlar arası haberleşme, arınma ve saflaşmak amacıyla icad edilmiş, içerisinde imgeleme, regresyon, bilinçaltı temizliği, meditasyon ve enerji çalışmalarıyla ilgili boyutları içeren özel bir çalışmadır. Bize dileğimizi gerçekleştirmek amacıyla yol gösteren kartlara günlük olarak bakılabilmektedir.   Bakılan fallarda koruyucu meleklerden mesajlar geldiğine inanılır. Melek kartları meleklerin sevgi dolu varlığını bizlere hatırlatır. Her yaş grubuna hitap eden melek kartları bireyler tarafından büyük ilgi görmektedir.
MELEK KARTLARINA NASIL BAKILIR? 
Melek falı melek kartları aracılığıyla kartı yorumlama gücüne veya bir uzman tarafından bakılır. Koruyucu meleklerin mesajlarını içeren, kişiye rehberlik etmesi amacıyla falcılar tarafından yorumlanan kartlarda, Kişiler melek kartlarını yorumlatmadan önce olumlu niyetlerde bulunur. İyileşmek ve soruların cevaplanması için kullanılır. Amacı, dileklerin gerçekleşmesi ve sorunlara cevap bulmasıdır. Melek kartlarıyla bakılan fallarda kişi kafasındaki soruya odaklanır ve kart seçer. Falcı veya yorumcu kişinin bu şekilde seçtiği melek kartını derinlemesine yorumlar. Birey kafasındaki her soru veya her dilek için ayrı ayrı melek kartı seçebilir. Her seçilen melek kartının yorumlanması da ayrı yapılabilir. 
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.