Hava Durumu

GAGİAD 30 yaşında

Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD), olağanüstü genel kurulu gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, derneğin 30. kuruluş yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 30.04.2023 15:25
Haber Güncellenme Tarihi: 30.04.2023 15:25
https://www.gazeteekspres.com/
GAGİAD 30 yaşında

Tüm acı ve hüzünlere rağmen hayatın devam ettiğini belirten Koçer, bu anlamda bu yıl derneğin 30. Kuruluş yıldönümü olduğunu anımsattı. 
Koçer, derneğin ve Gazi şehrin kalkınması için emek veren geçmiş dönem başkanlarına, yöneticilerine ve tüm üyelerine teşekkür ederek, şöyle konuştu:
“Geçmişten gelen geleneği geleceğe taşıma noktasında kararlı şekilde yolumuza devam edeceğiz. 30. kuruluş yıldönümü önemli etkinlikler planlamıştık ama deprem gibi acı veren olaylar nedeniyle organizasyonlarımıza buruk şekilde devam edeceğiz. Bu anlamda önümüzdeki günlerde yönetim kurulumuz ve komisyonlarımızın desteğiyle sürdürülebilirlik konusunda birçok etkinliğimiz olacak. İlk kutlamamızı da Anıtkabir’de Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda başlatacağız. Bu coşkuyu da hep birlikte yaşayacağız.”
Geride kalan süreçte yapılan faaliyetleri anlatan Koçer, bu anlamda kente ve ekonomiye katkı sunacak önemli eğitimler hayata geçirdiklerini, AB projesiyle çevre duyarlılığına dikkat çektiklerini sözlerine ekledi.
İyi dilek temennileriyle devam eden ve divan üyeliklerini Geçmiş Dönem Başkanları Ertuğrul Teymur ile Taner Özdurak ve Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Salih Eruslu’nun yaptığı genel kurulda derneğin tüzüğündeki bazı maddelerin değişikliği oy birliğiyle kabul edildi.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.