Hava Durumu

NASIL UNUTTUNUZ?

Yazının Giriş Tarihi: 06.09.2023 13:49
Yazının Güncellenme Tarihi: 06.09.2023 13:49

Erdal Güneş’in görevinden ayrılmasından sonra yeni teknik direktör olarak M.Sumudica’nın adı geçiyor. Böyle bir şey nasıl olabilir?

Evet, Sumudica Gaziantep FK’da güzel şeyler yaptı. İnkar edilemez. Lakin anlaşılan o ki Gaziantep FK’dan gidişini bir hatırlatmak gerekiyor.

Gaziantep FK zirvede iken, bir anda ulusal basına röportaj verirken “Eşime haber verdim, kulübe vermek için para isteyeceğim” dedikten sonra da bunun şaka olduğunu izah etti. Akabinde ise takımdan ayrıldı(olması gereken). Sonra zirvede ivme yakalamış Gaziantep FK, bir anda düşüşe geçti. Neden? Çünkü kendi sistemini kurmuş, bir anda ortalığı karıştırmış ve gitmiş bir Sumudica’nın arkasını toplamak kolay olmadı. Şairin de söylediği gibi “misafir çocuğu gibiydin, geldin dağıttın ve gittin” üstelik bu adam dağıtmakla kalmadı, bide şehrin imajını yerle bir etti.

Şimdi ise tekrar Gaziantep FK’nın başına getirileceği konuşuluyor. Yahu bu olanları ne çabuk unuttunuz? Çok değil, bunlar daha 2 yıl önce oldu.

Yönetime soruyorum. Kurtuluş savaşında ermeni komşuları kendilerini sattı diyen atalarımız, 100 yıllık maziyi unutmamışken; siz Antep halkının torunları olarak 2 yıllık maziyi NASIL UNUTTUNUZ?

Son olarak belirtmek istiyorum ki “KATİLİNİZİ AFFEDERSENİZ, SONRA YİNE SİZİ ÖLDÜRECEKTİR”.

Umarım bu karardan derhal dönülür.

 sahinkara89@hotmail.com

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.